Oferta

Pokoje, które oferujemy gościom, mają swobodny dostęp do łazienek i do dwóch, bardzo dobrze wyposażonych kuchni, przeznaczonych do samodzielnego przygotowywania
posiłków.

Posiadamy miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Jest oczywiście możliwość indywidualnego dostosowania ilości miejsc noclegowych w danym pokoju. Jesteśmy elastyczni pod każdym względem tak, aby mieszkało się Państwu komfortowo.

Na terenie posesji jest możliwość parkowania pojazdów. Nocą jest zamykana brama wjazdowa.

Okolica jest spokojna i bezpieczna, jednak dbając o komfort Gości zadbaliśmy o to, żeby posesja była nocą oświetlana poprzez czujniki ruchu i dozorowana przez firmę ochroniarską SOLID. Można więc czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Obowiązuje cisza nocna od 22.006.00
Doba hotelowa: przyjazd: 12.00, wyjazd: 10.00

Pokoje są wyposażone w:

  • telewizor
  • tv sat NC+ bogaty pakiet
  • internet (Wi-Fi)
  • łazienkę (2 pokoje mają dostęp do zewnętrznej łazienki, w korytarzu)
  • suszarkę do włosów i ubrań
  • meble i wygodne łóżka

Istnieje możliwość wypożyczenia za darmo ręczników i plażowych parawanów oraz skorzystania z żelazka i deski do prasowania. Akceptujemy zakwaterowanie także dla zwierząt domowych.

Akceptujemy karty płatnicze, co dodatkowo stanowi dla Gości komfort w rozliczaniu bezgotówkowym za pobyt.

Rezerwację można dokonywać poprzez zapytanie o wolne miejsca korzystając z Formularza na stronie lub telefonicznie (505 803 404). Prosimy o kontakt w godz. 8.00-20.00.

Zapewniamy bezpieczeństwo gwarantowane przez renomowaną agencję ochrony SOLID.

Nasze usługi skierowane są również do firm, które potrzebują miejsc noclegowych dla swoich pracowników. Dla tych klientów posiadamy specjalną ofertę uzgadnianą indywidualnie.

Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia tytoniu, za wyjątkiem miejsca do tego przeznaczonego (komfortowa altanka w ogródku przy domu).